Bérszámfejtő, TB ügyintéző állás – Budapest

Az   IBUSZ Utazási Irodák Kft. keres munkatársat bérszámfejtő, TB ügyintéző munkakörbe

IBUSZ

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása,
  • a munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • főkönyvi feladások, adóbevallások elkészítése,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség, középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés,
  • NexonBér program magabiztos felhasználói ismerete.

Előny:

  • legalább 2 éves bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat,
  • vonatkozó (TB, adó, munkajogi) jogszabályok naprakész ismerete,
  • az MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata,
  • precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes , önálló munkavégzés, sokrétű feladat
  • jó munkakörülmények
  • hosszútávú munkalehetőség

Pozíció terület(i)

  • HR / Munkaügy
  • munkaügy, bérszámfejtés, TB
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezés az állásra: Motívációs levelét, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: koblinger.janosne@ibusz.hu

Kategória: Állásajánlatok

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.