Számviteli osztályra könyvelő pozícióba keresünk munkatársat

IBUSZ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ügynöki értékesítések elszámoltatása, elszámolása
  • szállító-vevő egyeztetés
  • kintlévőség kezelése
  • főkönyvi egyeztetések

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú számviteli végzettség
  • önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • excel tudás
  • alkalmazkodó képesség
  • terhelhetőség
  • felelősségtudat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • jó munkahelyi légkör
  • önálló feladatok
  • hosszú távú, stabil vállalati háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

IBUSZ Központ, 1118. Budapest, Dayka G. u. 3.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a gazdasagi@ibusz.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

Kategória: Állásajánlatok
2 comments on “Számviteli osztályra könyvelő pozícióba keresünk munkatársat
  1. Lajkó Zoltánné szerint:

    Számviteli osztályra könyvelői pozícióba jelentkezem munkatársnak . A Budapesti Gazdasági Főiskolától van bizonyítványom . Mérlegképes könyvelő vállalkozási szakon .

    • IBUSZ szerint:

      Kedves Lajkó Zoltánné!
      Köszönjük megkeresését! Kérjük küldje el az önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a gazdasagi@ibusz.hu email címünkre.
      Üdvözlettel: IBUSZ csapata

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.