Határirodák

Az IBUSZ Utazási Irodák Kft. a felsorolt határirodákban végez vámtevékenységet
(a kiegészítő tevékenységeken túl)

IBUSZ Vám központ
Cím: H-1118 Budapest, Dayka Gábor utca 3.
Telefon: +36-1/485-2793
Fax: +36-1/485-2866
E-mail: vam@ibusz.hu

IBUSZ Beregsurány határ
Cím:  H-4933 Beregsurány határ
Telefon: +36-20/449-7621
E-mail: beregsurany@ibusz.hu 

 
IBUSZ Drávaszabolcs határ
Cím: H-7851 Drávaszabolcs határ 
Telefon/Fax: +36-72/599-010
E-mail: dravaszabolcs@ibusz.hu

IBUSZ Miskolc vámügynökség
Cím: H-3527 Miskolc, Zsigmondy u. 2. II.emelet /208.b. 
Telefon/Fax: +36-46/414-077
E-mail: miskolcvamugynokseg@ibusz.hu


IBUSZ Röszke határ
Cím: H-6758 Röszke határ 
Telefon/Fax: +36-62/573-740
E-mail: roszke@ibusz.hu

IBUSZ Tompa határ
Cím: H-6422 Tompa határ
Telefon/Fax: +36-77/451-402
E-mail: tompa@ibusz.hu

IBUSZ Záhony határ
Cím: H-4625 Záhony határ 
Telefon/Fax: +36-45/425-330
E-mail: zahony@ibusz.hu

 

Kizárólag kiegészítő szolgáltatás nyújtó határirodáink

IBUSZ Csengersima határ
Cím: H-4743 Csengersima határ
Telefon/Fax: +36-44/314-424
E-mail: csengersima@ibusz.hu

IBUSZ Gyula határ
Cím: H-5700 Gyula határ
Telefon/Fax: +36-66/362-585
E-mail: gyula@ibusz.hu

IBUSZ Hegyeshalom határ
Cím: H-9222 Hegyeshalom határ
Telefon/Fax: +36-96/220-124
E-mail: hegyeshalom@ibusz.hu

IBUSZ Letenye határ
Cím: H-8868 Letenye határ
Telefon/Fax: +36-93/814-494
E-mail: letenye@ibusz.hu  

IBUSZ Nagylak határ
Cím: H-6933 Nagylak határ
Telefon/Fax: +36-62/515-320
E-mail: nagylak@ibusz.hu

IBUSZ Parassapuszta határ
Cím: H-2647 Parassapuszta határ
Telefon/Fax: +36-35/368-000
E-mail: parassapuszta@ibusz.hu

IBUSZ Sátoraljaújhely határ
Cím: H-3980 Sátoraljaújhely határ
Telefon/Fax: +36-47/814-460
E-mail: satoraljaujhely@ibusz.hu

IBUSZ Tornyosnémeti határ
Cím: H-3877 Tornyosnémeti határ
Telefon/Fax: +36-46/552-205
E-mail: tornyosnemeti@ibusz.hu

Kedvencek

Hírlevél feliratkozás

Irakozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülhessen legfrissebb és legkedvezőbb ajánlatainkról!

Kattintson ide a feliratkozáshoz

kék szám: 06 40 428 794

IBUSZ katalógusok

Tekintse meg vagy töltse le aktuális katalógusunkat!

Élmények Korhatár Nélkül (Mediterrán üdülések 2016)
További katalógusok
Elfelejtett jelszó