Irodák

Baja

Baja H-6500 Déry Frigyes sétány 2.

Tel: 06-79/524-534

Fax: 06-79/524-536

E-mail: baja@ibusz.hu

Békéscsaba

Békéscsaba H-5600 Szent István tér 9.

Tel: 06-66/325-554

Fax: 06-66/325-554

E-mail: bekescsaba@ibusz.hu

Budaörs

Budaörs H-2040 Kinizsi út 1-3.

Tel: 06-23/428-102

Fax: 06-23/428-103

E-mail: tescobudaors@ibusz.hu

BUDAPEST

BUDAPEST 1052 Aranykéz u. 4-6.

Tel: 06-1-317-9299

Fax: 06-1-317-9333

E-mail: aranykez@ibusz.hu

BUDAPEST 1053 Ferenciek tere 2.

Tel: 06-1/501-4908

Fax: 06-1/501-4913

E-mail: ferenciektere@ibusz.hu

BUDAPEST 1066 Oktogon 3.

Tel: 06-1/322-4234

Fax: 06-1/322-0614

E-mail: oktogon@ibusz.hu

BUDAPEST 1117 Hunyadi János u. 19., Savoya Park

Tel: 06-1/887-1355

Fax: 06-1/887-1356

E-mail: savoyapark@ibusz.hu

BUDAPEST 1118 Dayka Gábor u. 3., Rubin Irodaház

Tel: 06-1-485-2706; -2707; -2708

Fax: 06-1-485-2868

E-mail: rubin@ibusz.hu

BUDAPEST 1138 Gács utca 3., TESCO-ban

Tel: 06-1/412-1142

Fax: 06-1/412-1143

E-mail: tescovaciut@ibusz.hu

BUDAPEST 1148 Örs vezér tere 24., Sugár Üzletközpont

Tel: 06-1/363-7296

E-mail: sugar@ibusz.hu

BUDAPEST 1152 Szentmihályi út 131. Pólus Center

Tel: 06-1/577-1565

Fax: 06-1/577-1566

E-mail: polus@ibusz.hu

BUDAPEST 1182 Üllői út 661., Lőrinc Center

Tel: 06-1/292-2170

Fax: 06-1/296-0005

E-mail: lorinccenter@ibusz.hu

Cegléd

Cegléd H-2700 Kossuth tér 8.

Tel: 06-53/314-717

Fax: 06-53/314-716

E-mail: cegled@ibusz.hu

Debrecen

Debrecen H-4025 Révész tér 2.

Tel: 06-52/415-555

Fax: 06-52/410-756

E-mail: debrecen@ibusz.hu

Dunaújváros

Dunaújváros H-2400 Dózsa György út 50.

Tel: 06-25/409-960

Fax: 06-25/412-011

E-mail: dunaujvaros@ibusz.hu

Eger

Eger H-3300 Dobó tér 2.

Tel: 06-36/311-451

Fax: 06-36/312-652

E-mail: eger@ibusz.hu

Esztergom

Esztergom H-2500 Kossuth u. 5.

Tel: 06-33/520-920

Fax: 06-33/411-643

E-mail: esztergom@ibusz.hu

Gödöllő

Gödöllő H-2100 Petőfi tér 3.

Tel: 06-28/420-091

Fax: 06-28/410-440

E-mail: godollo@ibusz.hu

Gyöngyös

Gyöngyös H-3200 Kossuth Lajos u. 6.

Tel: 06-37/311-861

Fax: 06-37/311-807

E-mail: gyongyos@ibusz.hu

Győr

Győr H-9021 Kazinczy u. 3.

Tel: 06-96/311-700

Fax: 06-96/329-560

E-mail: gyor@ibusz.hu

Jászberény

Jászberény H-5100 Szövetkezet u. 7.

Tel: 06-57/412-143

E-mail: jaszbereny@ibusz.hu

Kalocsa

Kalocsa H-6300 Szent István király u. 32.

Tel: 06-78/462-012

Fax: 06-78/462-674

E-mail: kalocsa@ibusz.hu

Kaposvár

Kaposvár H-7400 Széchenyi tér 8.

Tel: 06-82/512-300

Fax: 06-82/310-028

E-mail: kaposvar@ibusz.hu

Kecskemét

Kecskemét H-6000 Korona u. 2., Malom Központ

Tel: 06-76/486-955

Fax: 06-76/480-557

E-mail: kecskemet@ibusz.hu

Mezőtúr

Mezőtúr H-5400, Dózsa György út. 42.-44. Partner iroda

Tel: 06-56/550-291, 06-20

Fax: 06-56/550-291

E-mail: eustudy@netelek.hu

Miskolc

Miskolc H-3525 Széchenyi u. 14.

Tel: 06-46/508-210

Fax: 06-46/326-606

E-mail: miskolc@ibusz.hu

Nagyvárad

Nagyvárad RO 410032, Republicii 31 Partner iroda

Tel: 00-40-259-447071

Fax: 00-40-259-447072

E-mail: ibusz@transilvaniatravel.ro

Nyíregyháza

Nyíregyháza H-4400 Országzászló tér 6.

Tel: 06-42/312-695

Fax: 06-42/311-817

E-mail: nyiregyhaza@ibusz.hu

Paks

Paks H-7030 Dózsa Gy. u. 29.

Tel: 06-75/310-208

Fax: 06-75/510-138

E-mail: paks@ibusz.hu

Pápa

Pápa H-8500, Fő u.4 Partner iroda

Tel: 06-89/323-936

Fax: 06-89/323-936

E-mail: papa@ntours.hu

Pécs

Pécs Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11, Magyarország

Tel: 72/814-595

Fax: 72/814-596

E-mail: pecsarkad@ibusz.hu

Révkomárom

Révkomárom Jókaiho 32 Partner iroda

Tel: 00421 35 7705 635

Fax: 00421 35 7705 637

E-mail: ibusz@world-travel.sk

Salgótarján

Salgótarján H-3100 Fő tér 6.

Tel: 06-32/511-634

Fax: 06-32/511-635

E-mail: salgotarjan@ibusz.hu

Siófok

Siófok H-8600 Fő tér 9.

Tel: 06-84/510-720, 06-20/449-7420

Fax: 06-84/315-213

E-mail: siofok@ibusz.hu

Szatmárnémeti

Szatmárnémeti RO-440030, M. Viteazu u. 20 Partner iroda

Tel: 004-0261/714190

Fax: 004-0261/714191

E-mail: office@solarextours.ro

Szeged

Szeged H-6720 Tisza Lajos körút 40.

Tel: 06-62/471-177

E-mail: szeged@ibusz.hu

Székesfehérvár

Székesfehérvár H-8000 Táncsics u. 5.

Tel: 06-22/329-393

Fax: 06-22/348-315

E-mail: szekesfehervar@ibusz.hu

Szekszárd

Szekszárd H-7100 Széchenyi u. 40.

Tel: 06-74/319-822

Fax: 06-74/319-784

E-mail: szekszard@ibusz.hu

Szentendre

Szentendre H-2000 Bogdányi utca 11.

Tel: 06-26/500-178

Fax: 06-26/500-177

E-mail: szentendre@ibusz.hu

Szolnok

Szolnok H-5000 Jászkürt út 1.

Tel: 06-56/423-602

Fax: 06-56/420-039

E-mail: szolnok@ibusz.hu

Szombathely

Szombathely H-9700 Fő tér 44.

Tel: 06-94/314-141

Fax: 06-94/310-440

E-mail: szombathely@ibusz.hu

Tatabánya

Tatabánya H-2800 Fő tér 20.

Tel: 06/34/310-897; +36/20/449-7455

E-mail: tatabanya@ibusz.hu

Tiszaújváros

Tiszaújváros H-3580 Barcsay tér 6-8.

Tel: 06-49/341-676; 06-20/449-7460

Fax: 06-49/540-870

E-mail: tiszaujvaros@ibusz.hu

Veszprém

Veszprém H-8200 Rákóczi u. 6.

Tel: 06-88/565-540

Fax: 06-88/565-541

E-mail: veszprem@ibusz.hu

Zalaegerszeg

Zalaegerszeg H-8900 Eötvös u. 6-10.

Tel: 06-92/511-880

Fax: 06-92/326-655

E-mail: zalaegerszeg@ibusz.hu

Kedvencek

Hírlevél feliratkozás

Irakozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülhessen legfrissebb és legkedvezőbb ajánlatainkról!

Kattintson ide a feliratkozáshoz

Feldobox élményajándékok

kék szám: 06 40 428 794

IBUSZ katalógusok

Tekintse meg vagy töltse le aktuális katalógusunkat!

Élmények Korhatár Nélkül (Belföldi ajánlatok 2016)
További katalógusok
Elfelejtett jelszó